Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/ommalas3/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Výber Vašej Maly

Výber Vašej Maly

Mala korálky sú viac než len šperky. Povzbudzujú nás, aby sme sa zastavili, nadýchli a vyrovnali sa s našimi najhlbšími úmyslami. Motivujú nás, aby sme sa zamerali na seba a mali zo sebou súcit. Čokoľvek vo vás tieto vyvolávajú, nechajte sa tým viesť..

Existuje veľa faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere Maly. Majú svoj spôsob, ako vás pritiahnu do svojej jedinečnosti a energie. Niektorí to môžu vnímať ako nevysvetliteľnú atrakciu.

Krása

Obklopovanie sa vecimi, ktoré považujete za krásne, je neoddeliteľnou súčasťou procesu hojenia. Nechajte sa prilákať vašou Malou. Vyberte si práve tú, ktorá vás priťahuje.

Váš Zámer

Opýtajte sa sami seba na niekoľko otázok o vašom zámere a uvidíte, či vás vedú k tomu, čo chcete vytvoriť vo svojom živote. Čo si skutočne želáte? S čím bojujete? 
Akonáhle bude jasné, čo chcete, čo je vašim zámerom, tak budete orientovať svoju voľbu.

Energie

Každý drahokam, ktorý používame v našich Malách, je podľa všetkého emitovaný vlastnou špeciálnou vibráciou a liečivou energiou. Uistite sa, že táto energia je v súlade s vaším zámerom.

Intuícia

Musíte sledovať vašu intuíciu pri výbere Maly. Nepochybujte, objavujte ju, nechajte sa viesť. Nechajte sa prilákať tým, čo upúta vašu pozornosť na prvý pohľad. Často to odráža to, čo skutočne potrebujete vo svojom živote. Čím viac dôverujete vašej intuícii, tým vás bude silnejšie viesť.

Dôverujte sebe, milujte sa.