Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/ommalas3/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Atma Vichara Náramok

Atma Vichara Náramok

 • Model: Meditasi-B
  Cena: 17,00€

  Dostupné varianty:


  * Veľkosť:

  Dostupnosť: Na sklade
  Množstvo:
  - ALEBO -

  POPIS

  Sebadotazovanie je slovenský preklad pre sanskrtský výraz Atma Vichara. Táto meditačná technika pomáha nájsť odpoveď na otázku "Kto som?", je to vrchol znalosti nášho skutočného Ja, našej skutočnej bytosti. Musíte odmietnuť akékoľvek slovné odpovede, ktoré môžu prísť a použite túto otázku jednoducho ako nástroj na zafixovanie vašej pozornosti v subjektívnom pocite "Ja" alebo "Ja som". Papaji (H.W.L. Poonja) Papaji bol duchovným katalyzátorom  Aum Rudraksha Designs a používal túto meditačnú techniku a jej variácie.

  LIEČIVÉ SCHOPNOSTI

  Achát  je známy pre vyváženie a harmonizáciu tela, mysle a ducha. Stimuluje a posilňuje analytické schopnosti. Povzbuje v nás jasné myslenie a schopnosť sústrediť sa na úlohy.  Umožňuje nám inšpirovať sa  duchovným učením .

  Amethyst človeku dodáva stabilitu, silu, inšpiráciu a pocit mieru. Posilňuje imunitný systém a čistí krv. Je taktiež nápomocný pre žalúdok a pečeň. Posilňuje duchovnú silu. Lieči srdcové problémy a pomáhajú ich stabilizovať

  Aventurín je kameň pohody a rovnováhy. Aventurín chráni, aktivuje a čistí srdcovú čakru. Podporuje regeneráciu.

  Karneol ochráňuje vás pred všetkým negatívm. Pomôže vám sústrediť vašu myseľ, pomôže vám pri rozhodovaní. Má ochldzujúce účinky na telo. Zvyšuje staminu a sebavedomie.

  Krištál zvyšuje duchovnú múdrosť, vhľad a jasnosť myšlienok. Je užitočný na liečenie emocionálnych poranení. Zvyšuje intuíciu a posilňuje modlitby. Výborný je na liečbu bolesti hlavy, závratí a celkovú úľavu od bolesti.

  Nefrit je symbolom čistoty a pokoja. Je to ochranný kameň, ktorý má silu udržať užívateľa pod ochranou a prináša harmóniu. Priťahuje šťastie a priateľstvá. Tento kameň stabilizuje vašu osobnosť a povzbudzuje vás k tomu, aby ste sa stali, kým naozaj ste.

  DETAILY

   

  • 4 mm Rudraksha korálky
  • Ametyst
  • Aventurín
  • Modrý Achát
  • Karneol
  • Krištál
  • Korejský Nefrit