Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/ommalas3/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Čakrový Náramok

Čakrový Náramok

 • Model: Meditasi-B
  Cena: 23,00€

  Dostupné varianty:


  * Veľkosť:

  Dostupnosť: Na sklade
  Množstvo:
  - ALEBO -

  POPIS

  Čakrová Meditácia sa zameriava na každú jednu zo siedmich čakier tela. Táto technika je založená na myšlienke vizualizácie a spevu konkrétnej Mantry pre každú čakru (Lam pre koreňovú čakru, Vam pre sakrálnu čakru, Ram pre solar plexusovú čakru, Yam pre srdcovú čakru, Ham pre krčnú čakru a Om pre čakru tretieho oka a korunnú čakru).

  LIEČIVÁ SILA

  Ametyst dodáva silu, stabilitu, inšpiráciu a skutočný pocit pokoja. Posilňuje imunitný systém a čistí krv. Je taktiež nápomocný pre žalúdok a pečeň. Posilňuje duchovnú silu.

  Aventurín je kameň pohody a rovnováhy. Ochraňuje, aktivuje a čistí srdcovú čakru. Má schopnosť posilňovať a upevňovať srdce. Podporuje regeneráciu.

  Achát  je jemný, upokojujúci kameň, ktorý vyvoláva kľud. Pomáha nájsť spôsoby, ako dosiahnuť vyššiu úroveň vedomia. Je ochranný kameň. Na fyzickej úrovni sa používa na pomoc s artritídou, bolesťami hlavy, tráviacimi problémami, pri raste a kosťami. Poskytuje silu a fyzickú energiu a pomáha liečiť pokožku.

  Karneol vás chráni pred všetkými druhmi negatívnych energií. Pomáha sústrediť myseľ a pomáha pri rozhodovaní. Má ochladzujúci účinok na telo. Zvyšuje výdrž a sebavedomie.

  Citrín je známy pre stimuláciu mozgu a posilnenie intelektu. Podporuje nové myšlienky a tvorivosť. Tiež známy ako kameň pre hojnosť a prosperitu, môže vám pomôcť získať bohatstvo a udržať ho. Podporuje radosť a nadšenie a je ideálnym riešením pre unavené a odvodnené telá a zvyšuje vašu energiu. Je prospečný pre obličky, močový mechúr, žalúdok, pankreas a slezinu.

  Krištál zvyšuje duchovnú múdrosť, vhľad a jasnosť myšlienok. Je užitočný na liečenie emocionálnych poranení. Zvyšuje intuíciu a posilňuje modlitby. Výborný je na liečbu bolesti hlavy, závratí a celkovú úľavu od bolesti.

  DETAILY

  • 7 mm Rudraksha korálky
  • Ametyst
  • Aventurín
  • Modrý Achát
  • Karneol
  • Citrín
  • Krištál