Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/ommalas3/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Metta Náramok

Metta Náramok

 • Model: Meditasi-B
  Cena: 14,00€

  Dostupné varianty:


  * Veľkosť:

  Dostupnosť: Na sklade
  Množstvo:
  - ALEBO -

  POPIS

  Metta je "Pali" slovo, čo znamená láskavosť, dobrovoľnosť a dobrá vôľa. Ide o špecifický typ meditácie pochádzajúcej z budhistických tradícií, ktorý zahŕňa kultivovanie bezpodmienečnej lásky  k sebe samým a všetkým bytostiam. Čím viac sa praktizujete tento typ meditácie, tým väčšmi je vaše centrum šťastia v mozgu stimulované a pri dôslednom cvičení vznikajú pocity čistej radosti.

  LIEČIVÉ ÚČINKY

  Ametyst dodáva silu, stabilitu, inšpiráciu a skutočný pocit pokoja. Posilňuje imunitný systém a čistí krv. Je taktiež nápomocný pre žalúdok a pečeň. Posilňuje duchovnú silu.

  Jantár upokojuje myseľ a chráni pred duševnou nerovnováhou. Chráni proti čiernej mágii alebo zlými duchmi. Pomáha pri akýchkoľvek problémoch hrdla. Povznáša ťažobu životných bremien, umožňujú šťastie a posilnenie srdca. Jantár pomáha pri prejavení svojích túžob.Pmáha  zvýšiť intelektuálne schopnosti, jasnosť myslenia a vyššej múdrosti.

  Achát  je známy pre vyváženie a harmonizáciu tela, mysle a ducha. Pomáha nájsť spôsoby, ako dosiahnuť vyššiu úroveň vedomia. Je to ochranný kameň. Po fyzickej stránke sa používa na pomoc s artritídou, bolesťami hlavy, tráviacim problémom, pri raste a kosťami. Poskytuje silu a fyzickú energiu a môže pomôcť liečiť pokožku

  Karneol vás chráni pred všetkými druhmi negatívnych energií. Pomáha sústrediť myseľ a pomáha pri rozhodovaní. Má chladivé účinky na telo. Zvyšuje staminu a sebavedomie.

  Citrín je známy pre stimuláciu mozgu a posilnenie intelektu. Podporuje nové myšlienky a tvorivosť. Tiež známy ako kameň pre hojnosť a prosperitu, môže vám pomôcť získať bohatstvo a udržať ho. Podporuje radosť a nadšenie a je ideálnym riešením pre unavené a odvodnené telá a zvyšuje vašu energiu. Je prospečný pre obličky, močový mechúr, žalúdok, pankreas a slezinu.

  Krištál zvyšuje duchovnú múdrosť, vhľad a jasnosť myšlienok. Je užitočný na liečenie emocionálnych poranení. Zvyšuje intuíciu a posilňuje modlitby. Výborný je na liečbu bolesti hlavy, závratí a celkovú úľavu od bolesti.

  Tyrkys posilňuje celé telo, podporuje vstrebávanie živín, regeneráciu tkanív a obehu. Chráni pred škodlivými látkami zo znečisteného životného prostredia a jedmi. Šetrí užívateľa od problémov na ceste za dobrodružstvom. Ničí nenávisť a zvyšuje lásku.  

  DETAILY

  • 7 mm Rudraksha korálky
  • Ametyst
  • Jantár
  • Modrý Achát
  • Karneol
  • Citrín
  • Krištál
  • Tyrkys