Unknown: Function mcrypt_create_iv() is deprecated in /home/ommalas3/public_html/system/library/encryption.php on line 8 Obchodné Podmienky

Obchodné Podmienky

PLATBY A CENY

Spoločnosť OM Malas vynakladá čo najväčšie úsilie na to, aby zaručila presnosť cien na webových stránkach, ale môžu sa vyskytnúť chyby a mohlo by dôjsť k nesprávnej cene niektorých produktov. V takom prípade vás budeme kontaktovať, aby sme sa vás spýtali, či si želáte zaslať objednávku za novú cenu, alebo či chcete objednávku zrušiť. OM Malas nenesie zodpovednosť za dodanie výrobku, ktorého cena je nesprávna.

Výrobky na webových stránkach sú uvedené v konečnej sume vrátane 20% DPH. K cene výrobkov je prirátané poštovné a balné v rámci SR 3 Eura. V prípade objednávky nad 60 Eur je poštovné a balné zdarma.

Produkty zasielame po obdržaní finančných prostriedkov na náš účet:

Vayuna s.r.o., IBAN: SK7811000000002942024232

Banka: Tatra Banka a.s., Hodžovo Námestie 3, Bratislava 85005

VRÁTENIE A VÝMENA TOVARU

Z dôvodu špecifických energetických vlastností Rudraksha nebudeme prijímať tovar, ktorý bol opotrebovaný, používaný, pozmenený alebo poškodený. 

Akceptujeme vrátenie našich produktov za nasledujúcich podmienok:

  • Výrobok musí byť nepratý, nenosený a nepoužívaný
  • Vysačky musia byť pripojené k produktu
  • Váš originálny doklad o kúpe, musí byť pripojený

Šperky, ktoré spĺňajú tieto požiadavky, je možné vrátiť alebo vymeniť do štrnástich (14) dní od doručenia.

Zvoľte si prosím vaše produkty pozorne, pretože zvyčajne neposkytujeme náhrady. Avšak my chceme uspokojiť našich zákazníkov, a veríme, že je možné nájsť riešenie v závislosti od vášho prípadu, kontaktovaním nás a vysvetlením vašej situácie.

V prípade vrátenia platby sa vrátenie platby spracuje iba po prijatí produktu podľa podmienok, ktoré požadujeme v našich pravidlách. Vrátenie platby môžu trvať až 10 pracovných dní, kým sa zobrazia na výpise z vašej banky alebo kreditnej karty.

ZÁRUKA

Na tovar sa vzťahuje záručná doba v zmysle platných právnych predpisov. Záruka sa nevzťahuje na chyby zapríčinené nesprávnym a nešetrným používaním výrobku, prípadne prirodzené opotrebenie výrobku. Ak vám prišiel tovar poškodený, poprosíme o fotodokuentáciu zaslanú na náš email. Naša záruka sa vzťahuje iba na výrobné chyby. Záruka nezahŕňa zmenu zafarbenia rudraksha korálkov a kovov vrátane opotrebovania pozlátenia, pretože to je bežne spôsobené chemickou reakciou, ktorá je jedinečná pre užívateľa.

OPRAVY

Rozbitá Mala znamená zrušený cyklus. Vaša Mala dosiahla to, na čo bola určená. Je to znamenie, ktoré prináša nové zámery do vášho života, keďže tie ktoré ste si určily už zanikly.

My Vám veľmi radi opravíme zlomenú, rozpadnutú Malu, len si pamätajte, že je načase, aby ste našli nový zámer. Nové zameranie vašich energií. Nový smer posielať svoju lásku. A vedzte, že vás možno privedie na krajšie a lepšie miesto.